Jak filmować w nocy bez wydawania hajsu

Poradnik dodany przez: filmujemy
7632 0

Nagrywanie w nocy ... nie jest to prosty temat, ponieważ zdjęcia w nocy wymagają odpowiednich technik i po prostu nie są łatwe gdyż jak wiadomo noc to ciężkie warunki oświetleniowe. ale skoro inni dają radę, to dlaczego Ty masz sobie nie poradzić? I tutaj właśnie do pomocy wchodzi ten poradnik. Chciałem pokazać Ci, jak bez wydawania kasy (ale oczywiście posiadając aparat) możesz nakręcić niezłe ujęcia kamerą. Oto 10 porad które Ci w tym pomogą.

Warto zobaczyć i sprawdzić te techniki filmowe aby nasze nocne ujęcia nie były ziarnem totalnym i urywkami w których trzeba domyślać się co autor miał na myśli. Samo ustawienie ISO jest oczywiście ważne ale to nie wszystko. Dlatego usiądź wygodnie, zobacz, zapamiętaj i działaj.

Zasubksrybuj mój kanał: http://bit.ly/2weNdhj

Grupa stworzona specjalnie dla widzów: http://bit.ly/2eM2QGU

Wyślij Twój film/współpraca: [email protected]

Jest też Instagram: https://www.instagram.com/szymonchalupka

A jeżeli chodzi o dane techniczne związane z poradnikiem to moja kamera to Canon 5D mark II. Natomiast użyte obiektywy to dwa modele: Tokina 20-35mm 2.8f oraz Helios 58mm 2.0f. Stabilizacja Easystab V4 + Easystab RIG. Slider, którego używałem tutaj jest firmy Kameleon FOTON. Oczywiście jest jeszcze specjalne oświetlenie, czyli Fresnell/Apeture Light Storm. Aby było mnie słychać, to używałem mikrofonu Rode SmartLav+ / Rode micPRO

Do poradnika Jak filmować w nocy bez wydawania hajsu przypisano następujące tagi:

kamera filmowanie kursy i szkolenia nagrywanie w nocy zdjęcia w nocy techniki filmowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak filmować w nocy bez wydawania hajsu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...