Jak grać w grę imprezową Enigma

Poradnik dodany przez: BoardGamesTV
8854 0

Spośród wielu gier planszowych i gier karcianych co jakiś czas trafiają się ciekawe tytuły, które są rozrywką na spotkania ze znajomymi. Mowa tutaj o czymś takim jak gry imprezowe i gry towarzyskie. Wiele osób szuka tylko takich pozycji, gdyż gry towarzyskie są bardzo fajnym i sprawdzonym sposobem na luźne spotkania w gronie znajomych. Bo przecież co robić na imprezie w domu? Upijanie się to raczej stare czasy. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie lepiej ludzie się bawią uczestniczą aktywnie w różnych formach rozrywki. IO właśnie tutaj wchodzą gry imprezowe i towarzyskie. Jest między nimi różnica ale to temat na inny film.

W grze imprezowej Enigma odkrywamy zagadki starożytnej świątyni. Tutaj łamigłówki które na nas czekają, rozwiązujemy równocześnie w czterech kategoriach. Są to:
- tangramy
- układanie klocków
- budowanie kanałów
- równoważnia

Jeżeli graczowi uda się rozwiązać zadanie przed upływem czasu, to może odwrócić swój żeton łamigłówki i wtedy spróbować połączyć go z plazmowodem ENIGMA. Ale to nie wszystko. Jednocześnie trzeba się starać tak rozplanować rozmieszczenie swoich inżynierów na komorach plazmy, aby kreatywna energia zapewniła nam jak najwięcej punktów.

Do poradnika Jak grać w grę imprezową Enigma przypisano następujące tagi:

gry planszowe recenzje gier planszowych gry towarzyskie gry imprezowe co robic na imprezie jaka gra na imprezę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w grę imprezową Enigma skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...