Jak grać w kropki (zdobywcy kwadratów)

Poradnik dodany przez: fajrantowy
16339 5

Gra w kropki, znana tez jako gra w zdobywanie kwadratów to kolejna gra na kartce papieru w kratkę dla dwóch lub więcej osób. Prosta i miła rozrywka w wolnej chwili i pomysł na nudę zarówno w szkole jak i w domu. Zasady gry są bardzo proste i dokładnie jest poznacie w tym filmie. Potrzebna tylko kartka w kratkę i dwa kolory długopisów. I znów część osób pierwszy raz będzie miało okazję zetknąć się z tą grą a druga część przypomni sobie wcześniejsze lata kiedy to nałogowo grało się w tą grę i w inne podobne gry na kartkach. 

A kiedy nuda w szkole staje się nie do zniesienia i nie ma jak użyć komórki w rozrywkowych celach, to wypróbuj tą grę w kropki. Może i jest nieco archaiczna, ale szybko wciąga a rywalizacja między graczami jest naprawdę interesująca. Zresztą nie ma co tutaj zachwalać tej gry - musisz spróbować bo przecież dużo nie potrzeba aby zacząć grać. 

Poznaj też inne gry i zabawy tego typu które są na tym profilu i które pewnie się jeszcze tutaj będą pojawiać. Zapraszam do gry w kropki.

Do poradnika Jak grać w kropki (zdobywcy kwadratów) przypisano następujące tagi:

gry planszowe nuda w szkole pomysł na nudę gry i zabawy gry na kartkach gra w kropki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w kropki (zdobywcy kwadratów) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...