Jak grać w kropki (zdobywcy kwadratów)

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry planszowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.05.2015 / 08:00
  • Odsłony: 10 445
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

fajrantowy

Do poradnika jak grać w kropki (zdobywcy kwadratów) przypisano następujące tagi:

Gra w kropki, znana tez jako gra w zdobywanie kwadratów to kolejna gra na kartce papieru w kratkę dla dwóch lub więcej osób. Prosta i miła rozrywka w wolnej chwili i pomysł na nudę zarówno w szkole jak i w domu. Zasady gry są bardzo proste i dokładnie jest poznacie w tym filmie. Potrzebna tylko kartka w kratkę i dwa kolory długopisów. I znów część osób pierwszy raz będzie miało okazję zetknąć się z tą grą a druga część przypomni sobie wcześniejsze lata kiedy to nałogowo grało się w tą grę i w inne podobne gry na kartkach. 

A kiedy nuda w szkole staje się nie do zniesienia i nie ma jak użyć komórki w rozrywkowych celach, to wypróbuj tą grę w kropki. Może i jest nieco archaiczna, ale szybko wciąga a rywalizacja między graczami jest naprawdę interesująca. Zresztą nie ma co tutaj zachwalać tej gry - musisz spróbować bo przecież dużo nie potrzeba aby zacząć grać. 

Poznaj też inne gry i zabawy tego typu które są na tym profilu i które pewnie się jeszcze tutaj będą pojawiać. Zapraszam do gry w kropki.

Kategoria: Hobby > Gry planszowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w kropki (zdobywcy kwadratów) skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków