Jak jeździć samochodem z instalacją gazową

Poradnik dodany przez: dr1v3r
33370 4

Siemka. Jeśli masz instalację gazową w aucie to ten filmik jest dla Ciebie. Wszystko o mitach i praktykach związanych z jazdą na gazie (i nie chodzi tutaj o jazdę na podwójnym gazie, bo przecież po pierwsze, tylko idioci tak robią a po drugie, piłeś - nie wsiadaj za kółko buraku) 

Od razu zaznaczam że filmik wstawiam tutaj z YouTube i idąc za słowami autora chcę tylko powiedzieć, że w tym poradniku nie chodzi o to aby kogokolwiek pouczać ani szkolić w związku z tym jak jeździć na gazie. Ten poradnik to osobiste wskazówki i doświadczenia autora związane z użytkowaniem auta z instalacją gazową. Instrukcja obsługi i wskazówki oraz porady tu zawarte to sprawdzone informacje ale jeżeli wiesz lepiej to spoko, nie ma co się kłócić. W końcu na pewno jest wiele sposobów i technik związanych z jazda na gazie a do tego dochodzą jeszcze inne czynniki jak rodzaj instalacji gazowej  i warunki atmosferyczne. 

Jazda z instalacją gazową trochę się różni od jazdy autem bez instalacji ale o tym już w poradniku

Do poradnika Jak jeździć samochodem z instalacją gazową przypisano następujące tagi:

obsługa jazda na gazie jak jeździć na gazie instalacja gazowa porady jazda z instalacją gazową instalacja gazowa instrukcja obsługi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak jeździć samochodem z instalacją gazową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...