Jak kupić używane auto - odwieczne problemy kupujących

Poradnik dodany przez: KwadratowaFelga
4817 0

Tak niestety wygląda wasz real ... ale nie ma co marudzić na sprzedających i na handlarzy, tylko trzeba podejść do kupna samochodu używanego z głową i z odpowiednią wiedzą oraz nastawieniem. Nieuczciwych sprzedawców da się pokonać. Sprawdzanie samochodów używanych nie jest wiedzą tajemną i nie jest to wiedza, której nie można opanować. Niecała godzinka i już wesz prawie wszystko. poza tym nigdy nie kupuj samochodu używanego sam. Zawsze dobrze kiedy ktoś zaufany doradzi. Tym bardziej, że taki zakup to często ciężko zarobione złotówki i lepiej odpuścić zakup samochodu używanego który nam wpadł w oko niż później bujać się po mechanikach z różnymi problemami. Na spokojnie - przecież używanych aut jest całe mnóstwo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, omijając dziadowskie modele, zachwalane przez komisowych Januszy. 

A z tego poradnika dowiesz się przede wszystkim najważniejszych rzeczy związanych z kupnem samochodu używanego. Przede wszystkim co sprawdzić kupując używany samochód, miejsce zakupu, czyli gdzie kupić samochód używany, sprawdzenie też sprzedawcy, czyli na co zwrócić uwagę przy zakupie auta patrząc nie tylko na samochód. 

Poradnik to ponad 17 minut no ale wielu informacji nie da się przekazać krócej. Sprawdzanie samochodów używanych to ważna sprawa, więc wygodny fotel czy kanapa, oglądać, notować i pamiętać. I przede wszystkim nie bójcie się głośno mówić o tym co wam nie pasuje kiedy sprawdzacie auto. Bardzo dużo można wywnioskować z odpowiedzi sprzedającego na wsze pytania. No i najważniejsze. Czujecie, że coś jest nie tak? Po prostu odwracanie się na pięcie i jedziecie dalej.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupić używane auto - odwieczne problemy kupujących skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...