Jak naprawiać podwozie auta bez kanału

Poradnik dodany przez: Vexxel
47684 3.33

Typowy film z serii Polak Potrafi. Kiedy coś trzeba zrobić to chyba jako naród jesteśmy mistrzami w kombinowaniu. Dzięki temu często pojawiają się takie smaczki w sieci jak ten filmik. Na początku miałem niezłą bekę z tych kolesi ale potem człowieka nachodzą różne inne myśli takie jak: A co ja bym zrobił gdybym nie miał kanału w garażu? W sumie pomysł się sprawdził więc czemu mnie to śmieszy? Czy oni otworzyli studzienkę? 

Tak czy inaczej jak widać brak kanału samochodowego dla tych kolesi nie jest problemem a sposób na naprawę auta może i smieszny ale działa. A to najważniejsze. Ciekawe tylko czy śmierdziało w tej studzience.

Jak widać Polak potrafi naprawić podwozie auta bez kanału i to na ulicy. a pod domem to pewnie nikomu za bardzo nie będzie przeszkadzać. Trójkąt ostrzegawczy, światła awaryjne i do dzieła. 
Oczywiście radzę grubsze naprawy jednak przeprowadzać w warsztacie albo w garażu z kanałem ale  jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma jak to mówią. Pozdrówki dla tych gości

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawiać podwozie auta bez kanału skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...