Jak naprawić karoserię w aucie - poradnik blacharza #3

Poradnik dodany przez: Garazowiec
26610 5

Naprawy blacharskie i naprawa karoserii krok po kroku część trzecia, czyli kontynuacja serii, która pomoże wam samodzielnie wykonać tego typu rzeczy, o ile macie czas a narzędzia potrzebne do naprawy i łatania dziur w karoserii nie są dla was dziwnymi przedmiotami o których nigdy wcześniej nie słyszeliście. W skrócie chcę powiedzieć, że ta seria nie jest dla wszystkich i jeżeli jesteś totalnie zielony w temacie to odpuść. Ale jeżeli choć trochę kumasz o co chodzi to spokojnie na podstawie tych poradników wykonać naprawę karoserii. Korozja to nie będzie już problem który wymagać będzie wizyty u blacharza. 

A w tym już trzecim odcinku będzie wymiana progów, czyli to co często trzeba zrobić w starych autach. Progi lubią się okrywać korozją a korozja lubi progi więc musimy tutaj zadziałać i przerwać tą niszczycielską symbiozę. Naprawy blacharskie i poradniki tego typu to też sposób na to aby bliżej poznać to co sami możemy zrobić w naszym aucie mając czas, miejsce i trochę sprzętu pod ręką.

Do poradnika Jak naprawić karoserię w aucie - poradnik blacharza #3 przypisano następujące tagi:

porady naprawy blacharskie naprawa karoserii krok po kroku naprawa karoserii korozja łatanie dziur w karoserii naprawy blacharskie poradnik

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić karoserię w aucie - poradnik blacharza #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...