Jak naprawić karoserię w aucie - poradnik blacharza #1

Poradnik dodany przez: Garazowiec
76540 5

Posiadanie auta to zawsze koszty związane z utrzymaniem samochodu w dobrym stanie. Tyle rzeczy można samodzielnie zrobić przy aucie, że warto się tym tematem zainteresować. Naprawy blacharskie tez można wykonywać samemu i nie wiadomo skąd ten mit, że tylko w zakładach zrobią to dobrze. Jak robisz dla siebie to sam będziesz widział czy dobrze idzie, czy odwalasz kichę. Domowe naprawy blacharskie co prawda nie są łatwe i wymagają miejsca aby można było coś takiego przeprowadzić. Sprzęt tez się przyda ale jakiś full profesjonalny nie jest potrzebny. W końcu nie naprawiasz Ferrari tylko zwykłe auto. 

Naprawa karoserii krok po kroku to długi temat dlatego cała ta seria została podzielona na odcinki, które ... też są długie. No ale w przypadku takich domowych napraw blacharskich trzeba się liczyć z tym, że czasu nam to sporo zabierze. To tez zależy od tego ile do załatania dziur w karoserii mamy ale generalnie naprawa karoserii i korozji nie jest szybką akcją, którą w jeden dzień wykonasz w garażu.

Do poradnika Jak naprawić karoserię w aucie - poradnik blacharza #1 przypisano następujące tagi:

porady naprawy blacharskie naprawa karoserii krok po kroku naprawa karoserii korozja łatanie dziur w karoserii naprawy blacharskie poradnik

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić karoserię w aucie - poradnik blacharza #1 skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...