Jak naprawić wycieraczki - regenerator do wycieraczek

Poradnik dodany przez: dr1v3r
14620 0

Porównuj OC i zgarnij 50zł: http://pojechani.tv/oc FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I  

Witamy! Ten artykuł jest dla tych z was którzy chcieliby trochę zaoszczędzić. Pokażemy Wam jak naprawić wycieraczki samochodowe za pomocą regeneratora do wycieraczek. Zaczynajmy!
Jesteśmy narodem dość oszczędnym. Nie lubimy wydawać zbyt dużo i lubimy zaoszczędzić parę groszy. Pewnie wielu z was się z tym zgodzi.
Przedstawiamy wam niemiecki produkt o nazwie,,ECOOUT pro". Zapytacie pewnie co to takiego jest? Jest to regenerator do wycieraczek samochodowych. Może was to trochę zadziwić ponieważ wycieraczki raczej się wymienia, a nie regeneruje. Sama idea jest dość dobra ponieważ zaoszczędzamy pieniądze które przeznaczyliśmy by na nowe wycieraczki i wpływa to też na ekologie. Producent tego regeneratora obiecuje że jedną wycieraczkę możemy używać przez trzy okresy jej życia. Dzięki temu do środowiska wyrzucamy mniej śmieci, co jest raczej dobre i dla nas i dla natury.
W pudełku mamy dwa otwory z napisem jeden i dwa. W środku posiada nożyk. Dla czego jeden i dwa? Ponieważ producent uznał że jeśli już raz zregenerujesz swoją wycieraczkę to będziesz chciał to zrobić drugi raz i wtedy wystarczy tylko że zastosujesz dwójkę.
Najpierw wilgotną gąbeczką z zestawu przecieramy gumę piór wycieraczek, W numer jeden umieszczamy pierwszą wycieraczkę i wkładamy dzięki temu gumę z powrotem do środka.Wycieraczkę można też zdjąć żeby było nam wygodniej. Jednak po całym teście można stwierdzić że ten patent nie działa zbyt dobrze. Zaczynając że samą procedurę udaje się raz wykonać prawidłowo, a raz nie to nasze wycieraczki oprócz tego że pozostawiają smugi tak jak przedtem to do tego wydają bardzo nie przyjemny dźwięk dla ludzkiego ucha.

Do poradnika Jak naprawić wycieraczki - regenerator do wycieraczek przypisano następujące tagi:

wycieraczki porady pióra wycieraczek wycieraczki bosch wycieraczki samochodowe wycieraczki valeo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić wycieraczki - regenerator do wycieraczek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...