Jak nauczyć się rysować #3 - Perspektywa

Poradnik dodany przez: Palaczek
58213 5

Trzeci odcinek kursu rysowania w którym tematem przewodnim jest perspektywa w rysowaniu. Na początek oczywiście trochę teorii odnośnie perspektywy i tego czym ona jest i dlaczego jest tak ważna. Jednak nie musicie się martwić ilością teorii, ponieważ to będzie tylko wstęp i szybko w poradniku będzie tłumaczona perspektywa w rysowaniu na praktycznych przykładach. 

Rysowanie ołówkiem jest po prostu podstawą jaką trzeba opanować a nauka rysowania w tej serii będzie oparta nie tylko na poradnikach z rysowania konkretnych elementów, ponieważ przed jakąkolwiek próbą narysowania czegoś profesjonalnie każdy rysownik musi znać podstawy. Nauka rysunku pozwoli przelewać na papier to co macie w głowie i to co chcecie narysować. A jeżeli trafiłeś tutaj po praz pierwszy to cofnij się do pierwszej części kursu rysowania. Idź z materiałem od początku, ponieważ nie ma sensu niczego pomijać. Zawarte tutaj iw poprzednich poradnikach informacje to obowiązkowe podstawy dla każdego kto chce nauczyć się jak rysować.

Składniki:

  • Kartka
  • Ołówki

Do poradnika Jak nauczyć się rysować #3 - Perspektywa przypisano następujące tagi:

rysowanie jak rysować nauka rysunku nauka rysowania kurs rysowania perspektywa w rysowaniu jak zostać rysownikiem rysowanie ołówkiem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się rysować #3 - Perspektywa skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...