Jak rysować mangę - głowa mężczyzny

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Rysowanie
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.03.2014 / 14:51
  • Odsłony: 27 652
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

Palaczek

Do poradnika jak rysować mangę - głowa mężczyzny przypisano następujące tagi:

Rysowanie głowy w stylu rysunków manga nie jest takie trudne kiedy pozna się odpowiednią technikę. Znając ją, można już próbować swoich sił w rysowaniu głowy w stylu manga. Jak rysować to dowiecie się z tego poradnika. Wszystko jest tutaj pokazane i w trakcie pokazywania techniki rysunku wszystko jest dokładnie omawiane. Poradnik świetny z którego skorzysta każdy fan mangi. Rysowanie postaci teraz będzie zdecydowanie łatwiejsze, bo jak wiemy twarz i głowa to najtrudniejsze elementy jakie trzeba narysować przy tworzeniu nowej postaci, nowego bohatera lub kiedy chcemy odtworzyć na kartce naszą ulubioną postać.

Nauka rysunku tutaj jest pokazana od technicznej strony, więc jeżeli nie jesteś jakoś specjalnie uzdolniony to i tak będziesz mógł wykorzystać zawarte tutaj informacje i stworzyć rysunek który nie będzie "kolcem w oku" :)

Rysowanie mangi mówiąc potocznie jest popularną formą rozrywki, hobby, pasji, ponieważ "świat mangi" jest przecież fantastycznie ciekawy i pełny charakterystycznych postaci.

Kategoria: Sztuka i Rzemiosło > Rysowanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rysować mangę - głowa mężczyzny skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków