Jak opanować grafikę wektorową #1 - grafika wektorowa a rastrowa

Poradnik dodany przez: arek991k
5214 0

Zapraszam na pierwszy odcinek dosyć długiego kursu grafiki komputerowej. Pierwszy odcinek będzie krótki, ale przecież jak wiadomo nie od razu Rzym zbudowano. Tymi małymi kroczkami uda wam się zajść na prawdę daleko. Cały kurs CorelDraw, który tutaj będę prezentował w kolejnych odcinkach przeznaczony jest dla osób, które od początku, bez znajomości grafiki wektorowej ani programu CorelDraw chcą się tego nauczyć jak i dla nieco bardziej doświadczonych użytkowników, którzy będą mogli dołączyć w późniejszych odcinkach. Tym bardziej, że grafika wektorowa i jej opanowanie to umiejętność, którą warto znac i posiadać.

A powracając do tematu odcinka, to tutaj odpowiemy sobie na pytanie odnośnie różnicy między grafiką wektorową a grafiką rastrową. Po prostu w tym poradniku łopatologicznie wyjaśnione zostaną różnice oraz definicja zarówno grafiki wektorowej jak i grafiki rastrowej. Wszystko zostanie zobrazowane na filmie.

A jeżeli chodzi lekcje, które tutaj będą zamieszczane to oczywiście w miarę możliwości wszystko będzie dostępne w wersji wideo a także w wersji tekstowej. Natomiast wszystkie zdjęcia oraz grafiki, które będą wykorzystywane przy pracy nad tymi poradnikami będziecie mogli też znaleźć na stronie kursu grafiki komputerowej, którą znajdziecie tutaj: www.coreldrawguru.com (Ale strona jeszcze jest w stanie rozwoju). Dlatego póki co wszystko materiały udostępniane będą na funpage na fejsie!

Zapraszam wszystkich chętnych do subskrybowania kanału, do łapek oraz do lajkowania funpage: https://www.facebook.com/darmowykurscoreldraw/

Pamiętajcie, że komentarze i pytania do zamieszczanych w kursie tematów są mile widziane ;)

Pozdrawiam WAS!

Do poradnika Jak opanować grafikę wektorową #1 - grafika wektorowa a rastrowa przypisano następujące tagi:

kursy i szkolenia grafika wektorowa kurs grafiki komputerowej corel draw wektor grafika rastrowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować grafikę wektorową #1 - grafika wektorowa a rastrowa skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...