Jak szybko stworzyć wizytówki i inne materiały graficzne

Jak szybko stworzyć wizytówki i inne materiały graficzne

W grudniu w sieci wystartował interesujący startup, który ma ambicje zawojować polski oraz norweski rynek identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych. Mowa o projekcie Print Suit, dzięki któremu w kilka minut możliwe będzie zaprojektowanie wizytówki, ulotki, zaproszenia czy papieru firmowego, a następnie wydrukowanie ich bez wychodzenia z domu! Całość zostanie w kilka dni dostarczona pod wskazany adres.

Krok 1 - O narzędziu

Innowacyjne narzędzie stawia przede wszystkim na prostotę oraz nowoczesność. Dużym atutem kreatora jest również oszczędność czasu i pieniędzy. Do dyspozycji użytkowników jest bowiem kilkadziesiąt gotowych wzorów dopasowanych do typu materiału oraz konkretnej branży.

 

Krok 2 - Sposób działania

Zamiast opłacać grafika lub agencję oraz szukać drukarni, która wykona projekt, wystarczy wprowadzić odpowiednie dane na wybrany przez nas szablon i przejść do realizacji zamówienia. Narzędzie umożliwia również samodzielne przygotowanie projektu z precyzyjnym określeniem takich parametrów jak format, kolor, kształt oraz gramatura papieru. Intuicyjny interfejs oraz obsługa możliwa na każdej przeglądarce sprawiają, że narzędzie jest przyjazne i łatwe w obsłudze nawet dla laika.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić wizytówkę w programie BusinessCards MX

Krok 3 - Dla grafików i drukarni

Autorzy Print Suit wychodzą również naprzeciw profesjonalnym grafikom oraz drukarniom. Projekt umożliwia stałą współpracę z grafikami dostarczającymi wykonane przez siebie szablony oraz z drukarniami, które po dodaniu do bazy mogą za pomocą strony oferować użytkownikom swoje usługi w zakresie druku przygotowanych dzięki narzędziu materiałów.

Krok 4 - Dla kogo?

Narzędzie Print Suit przeznaczone jest przede wszystkim dla właścicieli i pracowników małych lub średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych oraz dla freelancerów z różnych branż. Obecnie trwają beta testy narzędzia.

Krok 5 - Strona www

Strona internetowa: http://www.printsuit.pl/

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko stworzyć wizytówki i inne materiały graficzne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!