Jak opanować grafikę wektorową #3 - interfejs CorelDraw

Poradnik dodany przez: arek991k
4355 0

CorelDraw i trzeci odcinek kursu w którym poznasz ten program nieco bliżej. Jeżeli nie za bardzo wiesz jak można zacząć pracę w CorelDraw, nie znasz jeszcze interfejsu a chcesz poznać podstawowe narzędzia, to ten odcinek zdecydowanie powinien Ci pomóc ;)

Grafika komputerowa to obszerny temat i jak już widzicie po długości odcinka, tym razem będzie już zdecydowanie więcej informacji do przyswojenia i do opanowania. Film nagrywałem pod wpływem emocji, dlatego jest składany z wielu :D

Natomiast pamiętajcie, że cały kurs CorelDraw przeznaczony jest dla osób, które wcześniej nie mieli kontaktu z tym programem oraz z grafiką wektorową ale także poszczególne poradniki i lekcje będą pomocne osobom, które już mają jakieś doświadczenie w tym temacie.

Jeżeli chodzi o sam kurs CorelDraw, który tutaj prezentuję to lekcje zamieszczane na stronie, także będą dostępne w wersji nie tylko video ale także tekstowej. Oczywiście w miarę możliwości czasowych.

Natomiast wszystkie zdjęcia oraz grafiki, które tutaj w tym filmach zostały wykorzystane i które powstają podczas kręcenia poradników będzie można znaleźć na dopiero co powstającej, mojej stronie, która znajdziecie pod adresem: www.coreldrawguru.com

Ale póki co, wszystko na razie jest udostępniane na moim funpage na fejsie!

Jeżeli wam się podobało i wiedza o grafice wektorowej jak i o samym programie CorelDraw była przydatna to zapraszam do subskrybowania kanału oraz do dawania łapek:

https://www.facebook.com/coreldrawguru/

Pamiętajcie też, że komentarze i pytania związane z przedstawianymi tutaj tematami są mile widziane ;)

Pozdrawiam serdecznie.

Do poradnika Jak opanować grafikę wektorową #3 - interfejs CorelDraw przypisano następujące tagi:

coreldraw kursy i szkolenia grafika wektorowa grafika komputerowa kurs coreldraw

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować grafikę wektorową #3 - interfejs CorelDraw skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...