Jak opanować grafikę wektorową #4 - wektoryzacja i rasteryzacja

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Kursy i szkolenia
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 10.10.2017 / 08:00
  • Odsłony: 1 095
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

arek991k

Do poradnika jak opanować grafikę wektorową #4 - wektoryzacja i rasteryzacja przypisano następujące tagi:

CorelDraw i kolejny, czyli już czwarty odcinek w którym poznasz ten program trochę lepiej i trochę bliżej. A w tym odcinku będzie o tym w jaki sposób można zamienić grafikę wektorową na rastrową i także w druga stronę, czyli jak zamienić rastrową na grafikę wektorową w CorelDraw. Dodatkowo są tutaj zawarte informacje odnośnie tego jak poruszać się po oknie roboczym programu. W końcu CorelDraw to rozbudowany program do grafiki i jest sporo rzeczy, które trzeba poznać i sprawdzić albo chociaż wiedzieć w którym miejscu się znajdują. 

Pamiętajcie, że kurs grafiki komputerowej to długi i obszerny temat, co też widać tym razem po długości tego poradnika. Będzie tutaj zdecydowanie więcej informacji, które trzeba przyswoić i opanować.

A ten kurs CorelDraw przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli żadnego kontaktu z tym programem ani z grafiką wektorową.  Jednak poszczególne tematy, lekcje i odcinki będą przydatne też osobom już z doświadczeniem graficznym. Dlatego warto śledzić co też tutaj się dzieje i jakie tematy odcinków się pojawiają.

Kurs CorelDraw tutaj zaprezentowany i poszczególne lekcje będą też publikowane w wersji tekstowej. Oczywiście jak będzie na to pozwalał czas.

Wszystkie zdjęcia, materiały oraz grafiki, które się pojawiają w tym kursie CorelDraw będzie można znaleźć i pobrać na nowo powstającej stronie, którą podaję poniżej:

www.coreldrawguru.com

Ale jak na razie, wszystko jest dostępne na moim fanpage na Facebooku.

Mam nadzieję, że wam się podobało i że wiedza o grafice wektorowej jak i o samym programie CorelDraw wam się przydała.

Zapraszam do polubienia mojego fejsa:

https://www.facebook.com/coreldrawguru/

Kategoria: Edukacja > Kursy i szkolenia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować grafikę wektorową #4 - wektoryzacja i rasteryzacja skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków