Jak opanować niemiecki - Tryb rozkazujący

Poradnik dodany przez: qqla27
17375 0

Tryb rozkazujący w niemieckim, czyli kolejna lekcja do której zapraszam osoby chcące nauczyć się i podszkolić w tym temacie. Nauka niemieckiego poprzez poradniki wideo, oprócz samej gramatyki i zasad panujących w tym języku, to jeszcze poznanie odpowiedniej wymowy. Szukając materiałów pomocniczych warto zwrócić uwagę na tego typu materiały. W tym filmie poznacie takie rzeczy jak:

- zastosowanie trybu rozkazującego
- budowa trybu rozkazującego
- czasowniki posiłkowe w trybie rozkazującym

 Tak jak przy poprzednich poradnikach, zadbajcie o wolny czas i o to aby nic was nie rozpraszało przy nauce niemieckiego. Chwila skupienia i zrozumienie materiału daje bardzo dobre efekty i oszczędza czas na powtórki. Tryb rozkazujący w niemieckim służy do wyrażenia prośby, polecenia lub rozkazu, który może być skierowany do jednej osoby lub kilku osób w sposób nieformalny lub w formie grzecznościowej.

Wszystko co związane z trybem rozkazującym w niemieckim jest w filmie, więc nie będziecie musieli szukać innych materiałów.

Do poradnika Jak opanować niemiecki - Tryb rozkazujący przypisano następujące tagi:

kursy i szkolenia nauka niemieckiego niemiecki korepetycje niemiecki korepetycje online niemiecki gramatyka tryb rozkazujący w niemieckim

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować niemiecki - Tryb rozkazujący skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...