Jak opanować teorię obwodów #5 - Multi i demultipleksery #1

Poradnik dodany przez: eles
10450 0

Witam w kolejnym odcinku serii poświęconej teorii obwodów, czyli serii i cyklu poradników dla wszystkich, dla których nauka teorii obwodów jest niezrozumiała i dla których różne pojęcia i zasady związane z teorią obwodów są tylko pustymi zdaniami dla których ciężko znaleźć logiczne wytłumaczenie. Jak wiadomo znajomość na pamięć różnych regułek i definicji nic nam nie daje w takich ścisłych a tym bardziej praktycznych przedmiotach jak elektronika i elektrotechnika.   

Każdy przedmiot i każde zagadnienie można dobrze wytłumaczyć i przedstawić jednak kiedy macie duże braki po liceum, to bardzo trudno jest samemu nadrobić zaległości. Na uczelni wyższej to już sami musicie sobie radzić i dlatego tego typu poradniki będą dla was prawdziwym ratunkiem. Poradniki z elektrotechniki oczywiście tylko oglądane bez zrozumienia nic wam nie dadzą, dlatego oglądajcie i przyswajajcie wiedzę stopniowo. 

A w tym odcinku multipleksery i demultipleksery więc zapraszam

Opinie mile widziane w komentarzach :)

Do poradnika Jak opanować teorię obwodów #5 - Multi i demultipleksery #1 przypisano następujące tagi:

elektrotechnika kursy i szkolenia teoria obwodów nauka teorii obwodów poradniki elektrotechnika multipleksery demultipleksery

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować teorię obwodów #5 - Multi i demultipleksery #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...