Jak opanować niemiecki - Zdania porównawcze i ćwiczenia

Poradnik dodany przez: qqla27
21923 0

Korepetycje z niemieckiego online poprzez profesjonalnie przygotowane materiały wideo to nieoceniona pomoc przy nauce niemieckiego. Po obejrzeniu tego wykładu, już nigdy nie będziesz miał problemów ze zdaniami porównawczymi w niemieckim. A jak sama nazwa wskazuje, zdania porównawcze używane są przy porównaniach.

W materiale znajdziesz przykłady zdań porównawczych, porównania w stopniu równym i w stopniu wyższym oraz prawidłową kolejność w zdaniach porównawczych. W niemieckim będzie to do opanowania już po kilku ćwiczeniach, które także znajdziesz w tym filmie. 

Korepetycje z niemieckiego online pozwalają wam w zaciszu domowym przyswajać wiedzę i tak naprawdę najważniejsza jest tutaj sama chęć nauki i samodyscyplina. Jeżeli już zaczniecie naukę w domu to nie przerywajcie jej. Po pewnym czasie wpadnie wam to w nawyk i szybko będziecie stawać się coraz bieglejsi w języku niemieckim. Zapraszam do materiału i do ćwiczeń, które zostały tutaj przygotowane. A na profilu znajdziecie inne filmy związane z nauką niemieckiego.

Do poradnika Jak opanować niemiecki - Zdania porównawcze i ćwiczenia przypisano następujące tagi:

kursy i szkolenia nauka niemieckiego korepetycje z niemieckiego online gramatyka niemiecki zdania porównawcze w niemieckim niemiecki ćwiczenia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować niemiecki - Zdania porównawcze i ćwiczenia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...