Jak prowadzić rozgrywki solowe w grach fabularnych

Poradnik dodany przez: ZacnyKasztan
7448 0

Poruszamy temat solówek. Pewnie mało kto z was grał w solówki, ponieważ gry rpg praktycznie zawsze opierają się na kilku graczach. Ale kiedy sezon wakacyjny powoduje rozjazdy znajomych, to dobry okres aby spróbować rozgrywki solowej, do której potrzebne są tylko dwie osoby - mistrz gry i gracz. Jak więc wygląda solówka w grach i jak "to ugryźć" aby dobrze się bawić we dwójkę? 

Wszystko jest tutaj przedstawione w poradniku i dzięki temu będziecie mogli przeprowadzić rozgrywkę solową. Ale pamiętajcie, że do rozgrywki solowej nie każdy się nadaje. Szerzej o tym problemie w poradniku, więc oglądajcie i jeżeli uznacie, że spełniacie wymagania co do rozgrywki solowej to zapraszam do spróbowania tej formy rozgrywki w grach fabularnych

Solówki to specyficzne rozgrywki ale jeżeli mistrz gry i gracz się dobrze "spasują" to można naprawdę fajnie spędzić czas. Gry RPG są wszechstronne i wielopoziomowe. Można w nich tworzyć przeróżne historie i przygody, więc także jest miejsce tylko dla jednego gracza.

Do poradnika Jak prowadzić rozgrywki solowe w grach fabularnych przypisano następujące tagi:

gry planszowe gry fabularne gry rpg rozgrywka solowa solówki w grach solówki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak prowadzić rozgrywki solowe w grach fabularnych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...