Jak wygrywać w pięciu klasycznych grach planszowych

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
45371 5

UWAGA: Ciągłe wygrywanie w gry może prowadzić do utraty znajomych :) A z tymi poradami, wskazówkami i trikami na pewno zwiększysz swoje szanse na wygrana a nawet będziesz mógł zostać mistrzem znanych gier planszowych. A mówimy tutaj o takich grach jak znany wszystkim monopol, jak wspaniałe szachy, coś dla dzieci, czyli głodne hipopotamy, a także 4 w linii i ulubione przez wielu statki.

Różne triki w grach planszowych pozwalają wam na przewagę w tych grach i oczywiście nie są to żadne cheaty, czy oszustwa. To po prostu taktyka i zrozumienie danej gry i zasad na jakich się opiera i na jakich została stworzona. Wygrywanie w gry zależy od wielu czynników ale na pewno jednym z nich będą te porady które tutaj zostały zgromadzone. 

Jak grać w statki aby przeciwnik miał mniejsze szanse? A może chcesz kogoś pokonać w grze 4 w linii. Jak grać aby w 41 ruchach wygrać w tą grę? Oglądajcie, pamiętajcie o przedstawionych tutaj zasadach i wskazówkach i skopcie znajomym tyłki w znanych grach planszowych. 

Do poradnika Jak wygrywać w pięciu klasycznych grach planszowych przypisano następujące tagi:

szachy statki monopol gry planszowe wygrywanie w gry 4 w linii głodne hipopotamy triki w grach planszowych 4 w linii jak grać jak grać w statki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wygrywać w pięciu klasycznych grach planszowych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...