Jak przechowywać chipsy - korkowy klips

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
9212 0

Chipsy pozostawione w otwartej paczce szybko wysychają i nie są już tak dobre jak te ledwo otworzone. Zobacz, jak temu zapobiec stosując bardzo prostą poradę domową. W tym pomyśle wykorzystacie korki od wina i pamiętajcie, że sposób wykorzystać można nie tylko do zamykania otworzonych wcześniej chipsów ale także do innych produktów pakowanych w podobny sposób. 

Wykorzystanie korków po winie w taki sposób to szybka i tania porada dla każdego, kto lubi sobie trochę dobroci zostawić na później a nie od razu "wtramżolić" całą paczkę. Niech chipsy dłużej będą świeże i chrupiące. 

Subskrybujcie kanał Castorama Polska: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska/ gdzie sa umieszczane nie tylko tego typu szybkie porady domowe i lifehacki ale także inne, bardziej zaawansowane projekty dla każdego, kto lubi w domu zrobić coś samodzielnie.

A po dodatkowe ciekawe patenty wpadnijcie na Facebooka: https://www.facebook.com/CastoramaPolska/ - mnóstwo inspiracji w jednym miejscu, gdzie codziennie pojawia się coś nowego

Do poradnika Jak przechowywać chipsy - korkowy klips przypisano następujące tagi:

porady porady domowe korki od wina co zrobić z korkami od wina przechowywanie chipsów wykorzystanie korków

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przechowywać chipsy - korkowy klips skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...