Jak przygotować ozdoby choinkowe na ostatnią chwilę

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3908 0

Święta to okres, w którym jesteśmy bardzo zabiegani, dlatego też może się okazać, że zapomnieliśmy o tym, żeby kupić ozdoby choinkowe albo wykonać je samodzielnie. Dzięki temu tutorialowi zyskamy inspirację, aby zrobić różnorodne ciekawe papierowe ozdoby albo takie, które będą wyglądały jak słodkie aniołki.

Sprytne Babki proponują nam wszystkie te interesujące projekty, z których możemy skorzystać i zrobić niesamowite, szybkie i proste dekoracje na świąteczną choinkę albo do domu. Wystarczy, że poświęcimy chwilę na zapoznanie się z poszczególnymi propozycjami, a sami zobaczy, że choinki z papieru, Mikołaje z szyszek, aniołki z gazety czy materiały albo renifer z papieru to ciekawe projekty. To przede wszystkim idealny wariant zabawy dla dzieci, w czasie której będą się rozwijały i skupią się na jednym zadaniu.
Takie proste, pomysłowe ozdoby choinkowe możemy następnie powiesić na drzewku albo na półce, żeby zbudować nastrój świąteczny przez zbliżającą się Wigilią. Każdy pokazany na powyższym filmiku DIY przygotowany został w taki sposób, żeby mógł z niego skorzystać każdy, niezależnie od zdolności manualnych czy talentu plastycznego. Wystarczy kilka minut, żeby powstały takie fajne gadżety i dekoracje na choinkę. Sprawi to, że jeszcze przed Wigilią zapanuje wokół nas przyjemna, ciepła i rodzinna atmosfera. Będą one idealnie pasowały do domu każdego miłośnika własnoręcznie zrobionych dekoracji świątecznych. Do tego celu możemy wykorzystać nie tylko papierowe ozdoby, ale też innego rodzaju dekoracje, które przyjdą nam do głowy albo które pokazywały na grudniu Sprytne Babki. W Internecie znajduje się mnóstwo inspiracji.

Składniki:

  • Papierowe choinki 0:11
  • Aniołki z gazety 1:01
  • Ozdoby z foremek 1:38
  • Tekturowe reniferki 2:15
  • Mikołaje z szyszek 2:49

Do poradnika Jak przygotować ozdoby choinkowe na ostatnią chwilę przypisano następujące tagi:

gadżety ozdoby choinkowe diy do domu papierowe ozdoby zabawy dla dzieci sprytne babki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować ozdoby choinkowe na ostatnią chwilę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...