Jak przenosić obrazki na różne powierzchnie

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
15059 0

Metoda transferu to odmiana decoupage, której wiele osób się obawia, gdyż wydaje się ona trudna. Czy jest tak w rzeczywistości? Przekonaj się sama!
Po obejrzeniu tego filmu z instruktażami będziesz wiedzieć nie tylko, jak zrobić] drewniane ozdoby, ale także inne własnoręcznie zdobione i niekiedy praktyczne gadżety do wnętrz.
Zobacz, jak przyozdobić techniką decoupage różne materiały, takie jak drewno, szkło, kamienie, ceramika.
Dzięki temu przepisowi na [diy stworzysz niepowtarzalne prezenty oraz dekoracje do domu.
Tradycyjne decoupage wykorzystuje serwetki i specjalne papiery. Dzięki metodzie transferu możesz wydrukować na zwykłym papierze dowolny motyw, a następnie przenieść go na powierzchnię wybranego przedmiotu. W ten sposób stworzysz niepowtarzalne gadżety ze swoimi ulubionymi zdjęciami, reprodukcjami obrazów, plakatów, klasycznych fotografii. To idealny pomysł na prezent diy na różne okazje.
Nie musisz obawiać się bałaganu podczas wykonywania dekoracji. Jeżeli masz już na swoim koncie wykonywane klasyczną techniką drewniane ozdoby, to z pewnością wiesz już, jak zabezpieczyć blat czy podłogę. Chociaż metoda transferu wykorzystuje wodę, takie diy wcale nie jest bardziej kłopotliwe.
Przygotuj wybrany przedmiot, który chcesz ozdobić – zawieszkę, doniczkę, pudełko, świecznik – cokolwiek tylko chcesz. Wybierz wzór lub obrazek, który chcesz na nim umieścić. Następnie zobacz film, aby dowiedzieć się dokładnie, jakich materiałów potrzebujesz i jak zrobić ciekawe diy. Przyznasz, że po obejrzeniu tego prostego instruktażu nawet ceramika nie wydaje się podłożem trudnym do pracy, prawda? Zatem daj się porwać kreatywności i odmian przedmioty w swoim domu.

Blog Joanna Wajdenfeld: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak przenosić obrazki na różne powierzchnie przypisano następujące tagi:

ceramika decoupage gadżety diy do domu drewniane ozdoby

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przenosić obrazki na różne powierzchnie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...