Jak zrobić dreamcatcher

Poradnik dodany przez: Sokolo2323
11221 0

Dream catcher to wywodzący się z kultury indiańskiej talizman, który dzięki obecności w kulturze stał się popularnym gadżetem dekoracyjnym. Zgodnie z pierwotnymi wierzeniami łapacz snówmiał chronić osobę, przy której łóżku był umieszczony, przed koszmarami sennymi. Bez względu na to, czy wierzy się w magiczną moc zawartą w przedmiotach – takie piękne dekoracje, a do tego jeszcze samodzielnie zrobione, pozwalają poczuć się w swoim domu lepiej, bardziej u siebie.

Łapacz snów jest wprost idealny na projekt diy dla początkujących. Nie wymaga ani wielu materiałów, ani skomplikowanych technik, do tego nawet nie musi być zrobiony perfekcyjnie. Można wybrać swoje ulubione kolory i dopasować je do wnętrza. Sieć może być rzadsza lub gęstsza, można zastąpić tradycyjne piórka innymi ozdobami, a nawet powiesić razem kilka łapaczy. Taki gadżetnadaje się idealnie nie tylko do sypialni. Jako ozdoba do domu równie dobrze będzie się prezentował na oknie, w drzwiach balkonowych czy po prostu na ścianie w salonie, zamiast obrazów czy zdjęć.

Własnoręcznie zrobiony dream catcher może być prezentem – oprawiony w ramkę 3D lub do powieszenia bezpośrednio na ścianie, framudze itp. Można też miło spędzić czas z koleżankami na robieniu diy, przy wyplataniu plotkując i popijając kawę.

Taka dekoracja będzie najlepiej pasować do wnętrz urządzonych w stylu boho, z etnicznymi i mistycznymi ozdobami z różnych stron świata, a w wersji pastelowej znakomicie wpisze się w romantyczny, dziewczęcy styl. Mimo swojej popularności za każdym razem będzie przyciągać wzrok, a zrobiony samodzielnie to po prostu przedmiot z duszą, jakiego nie będzie miał nikt inny.

IG: http://instagram.com/nettle498

Twitter: https://twitter.com/nettle498

Do poradnika Jak zrobić dreamcatcher przypisano następujące tagi:

dekoracje gadżety diy do domu łapacz snów dream catcher

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dreamcatcher skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...