Jak radzić sobie w zimie - 5 sposobów na podróżowanie

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3099 0

Więcej zimowych patentów: http://shell.pl

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

Podróżowanie zimą samochodem potrafi niestety postawić przed kierowcami dość przykre niespodzianki, jak rozładowany akumulator na skutek niskich temperatur czy zamarznięty zamek w samochodzie. W powyższym filmie prezentujemy więc dobre rady, czyli life hacks na podróżowanie zimą pozbawione niebezpiecznych lub po prostu stresujących sytuacji. To wszystkie porady dobrze znane osobom, którym majsterkowanie nie jest obce.

Wśród prezentowanych przez nas dobrych rad znajdzie się więc m. in. sposób na słaby akumulator, który czasem pod wpływem niskich temperatur nie chce odpalić silnika. Podróżowanie stanie się dużo prostsze, jeśli przy pomocy kabelków podłączymy do niego baterię, w szybki sposób ładującą akumulator. Polecanym life hackiem na rozładowujący się akumulator jest także wybranie się co jakiś czas samochodem zimą w dłuższą podróż.
Dobrą poradą jest także sposób na przygotowanie nakładki na pas bezpieczeństwa, będący nie tylko poduszką zwiększającą komfort kierowcy lub pasażera w trakcie długiej trasy, ale także wygodną kieszenią na telefon.
Podróżowanie zimą to także nieprzyjemne odczucie, jakie sprawiają nam mokre rękawiczki. Nasi specjaliści od life hacks pokazują więc, jak w prosty sposób uporać się z tym problemem, przygotowując specjalny wieszak umieszczany nad nawiewem samochodowym pozwalający na wyjątkowo szybkie wysuszenie rękawiczek zamoczonych np. w trakcie odśnieżania samochodu.
Dobrą radą przygotowaną w powyższym filmie jest także poznanie techniki defensive driving, niezwykle popularnej na Zachodzie, która pozwala na uniknięcie niebezpiecznych sytuacji na drodze prowadzących często do wypadku.v

Składniki:

  • AKUMULATOR NA BATERIE 0:41
  • LIFEHACKI SHELL 2:16
  • NAKŁADKA NA PAS 3:48
  • SAMOCHODOWA SUSZARKA 5:06
  • DEFENSIVE DRIVING 6:06

Do poradnika Jak radzić sobie w zimie - 5 sposobów na podróżowanie przypisano następujące tagi:

majsterkowanie porady zimą podróżowanie life hacks dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak radzić sobie w zimie - 5 sposobów na podróżowanie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...