Jak robić dobre zdjęcia #16 - fotografia otworkowa

Poradnik dodany przez: apertif
21106 3

Ten odcinek będzie trochę inny niż poprzednie filmy z serii związanej z kursem fotografii. W tym poradniku trochę o fotografii otworkowej czyli coś dla fanów fotografii którzy lubią dobrą zabawę i eksperymenty fotograficzne. A dokładniej nie będzie to klasyczna fotografia otworkowa w wersji analogowej, ale fotografia otworkowa w cyfrowym wymiarze.

Bardzo fajne jest to, że każdy aparat cyfrowy i każda lustrzanka będzie się nadawać do tego projektu, więc już na początku masz pewność, że możesz taki efekt wykonać samemu. 
W poradniku zobaczysz co trzeba zrobić aby wykonać takie zdjęcie otworkowe i jak przygotować do tego aparat. Tylko pamiętajcie, że to jest bardziej ciekawostka niż sposób na efektowne fotki. Czymś takim proponujemy się zająć w wolnej chwili aby sprawdzić jak nam wyjdzie taka fotografia. Ciekawostek związanych z fotografią jest wiele i właśnie fotografia otworkowa jest jedną z nich. 

Oczywiście zapraszam na stronę: www.teamandrzej.pl i do innych poradników związanych z fotografią

Do poradnika Jak robić dobre zdjęcia #16 - fotografia otworkowa przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery kurs fotografii pomysł na zdjęcie fotografia otworkowa fotografia ciekawostki zdjęcia otworkowe cyfrowa fotografia pomysł na zdjęcia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić dobre zdjęcia #16 - fotografia otworkowa skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...