Jak robić dobre zdjęcia #17 - Namiot bezcieniowy

Poradnik dodany przez: apertif
44917 5

Zdjęcia do aukcji internetowych to jedne z najczęstszych zdjęć jakie wykonujemy jako amatorzy. Co prawda wiele sfotografowanych przedmiotów na aukcjach to kompletna porażka ale wielu amatorów radzi sobie całkiem nieźle. W tym odcinku zobaczycie sposoby i techniki wykonywania zdjęć na aukcje w taki sposób aby fotki wyglądały ładnie i profesjonalnie. Posłużymy się w tym celu namiotem bezcieniowym.

Oczywiście wszystko wykonamy w tani i prosty sposób bo przecież o to właśnie chodzi. Zdjęcia bez cienia nie wymagają drogiego sprzętu i nie dajcie sobie wmówić, że trzeba nakupić Bóg wie jakich akcesoriów fotograficznych.  Zdjęcia przedmiotów to generalnie prosta sprawa, co zresztą sami zobaczycie w tym poradniku. 

Zdjęcia na Allegro czy też fotki na inne aukcje i portale niech będą u was wyglądać profesjonalnie, co pozwoli wam lepiej zaprezentować przedmiot i będzie on po prostu lepiej wyglądał na tle fotek robionych byle jak i bez żadnego pomyślunku. Oglądajcie i wykorzystajcie wskazówki do swoich zdjęć. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić dobre zdjęcia #17 - Namiot bezcieniowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...