Jak zrobić film ze zdjęć - Hyperlapse

Poradnik dodany przez: Pomida
4080 0

Witaj ! Dzisiaj kolejna ciekawostka ! Jak zrobić film ze zdjęć ?
Zdjęcia poklatkowe robią dzisiaj furorę - dzięki nim mamy możliwość stworzenia wielu ciekawych rzeczy.
Dzisiaj przybliżę Ci jak działa funkcja hyperlapse, która umożliwi Ci, stworzenie filmu ze zdjęć, wykonanych na smartfonie. Funkcja ta, to nic innego, jak, przyspieszenie zdjęć z telefonu , finalnie połączonych w film. Dzięki tej praktycznej funkcji aparaty i kamery nabierają nowego wymiaru. Zdjęcia z wakacji oraz wszystkie inne, które nimi wykonamy, możemy połączyć w ciekawy, przyciągający uwagę film. Funkcje hyperlapse pozwalają na różne przyspieszenia, w zależności od tego czego potrzebujemy.
Mam nadzieję, że po tym filmie, wykorzystywanie tej funkcji oraz tworzenie filmów ze zdjęć będzie dla Ciebie banalnie prostą czynnością, którą z chęcią podzielisz się ze swoimi znajomymi, oraz rodziną.
Jeżeli podobają Ci się moje filmy, uważasz, że warto je oglądać i wyciągasz z nich ciekawe rzeczy, o których dotąd nie wiedziałeś, serdecznie zapraszam Cie do subskrypcji tego kanału.
Dodatkowo, masz możliwość śledzenia mnie w mediach społecznościowych, na portalach takich jak facebook, twitter, instagram.
Istnieje także możliwość dotacji, która wesprze mój kanał. Dzięki temu będę mógł się zdecydowanie bardziej rozwijać. :-)
Zachęcam Cię także do komentowania, wyrażania opinii i przekazywania swoich uwag, a także wskazówek jeśli tylko takie przychodzą Ci na myśl.
Z przyjemnością odpowiem także na wszelkie pytania - pisz śmiało !
Link do forum, na którym możesz brać udział w dyskusjach: https://patronite.pl/forumwiedzy

Do poradnika Jak zrobić film ze zdjęć - Hyperlapse przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery zdjęcia z wakacji zdjęcia poklatkowe film ze zdjęć hyperlapse zdjęcia z telefonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić film ze zdjęć - Hyperlapse skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...