Jak rozwiązać problem luźnego krawatu

Znalazł: Goniat
Źródło filmu: YouTube
13020 3

W tym poradniku coś specjalnie dla facetów, czyli temat krawatów. Nie, nie będzie to kolejny sposób na wiązanie krawata ponieważ tego już naprawdę jest dużo i mamy takie poradniki w formie wideo, w formie obrazkowej a nawet są gify pokazujące wiązanie krawata. Temat jest krawatowy a problem dotyczy luźnego krawata, czyli sytuacji w której na wietrze nasz krawat huśta się na różne strony. Można wykorzystać tutaj spinkę do krawatów ale nie są one już tak modne jak kiedyś i możemy ją zastąpić czymś całkiem innym i to do tego darmowym.

Life hack pokazuje wykorzystanie kawałka starej koszuli w taki sposób aby nasz krawat zawsze był na swoim miejscu. Bardzo prosty sposób i jak sami zobaczycie sprawdza się świetnie. Jeżeli nie jesteś fanem metalowych spinek do krawatów a Twój służbowy strój wymaga abyś był ciągle pod krawatem to możesz skorzystać z tego life hacka

Mam nadzieje, że takie poradniki dla facetów też zostaną zauważone przez kobiety. W końcu moga one pomóc swojemu mężczyźnie w wykonaniu czegoś takiego.

Do poradnika Jak rozwiązać problem luźnego krawatu przypisano następujące tagi:

moda męska wiązanie krawata life hack lifehacki luźny krawat poradniki dla facetów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rozwiązać problem luźnego krawatu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...