Jak przygotować prezent dla ojca - skórzany pasek DIY

Poradnik dodany przez: DonCorleone
8493 0

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć swój szczególny męski pasek skórzany, a już na pewno ojciec, który jest wzorem dla swojego syna. Mamy więc dla was idealną propozycję prezentu dla taty - prawdziwy skórzany pasek domowej roboty. Wiadomo, że taki pasek to świetna sprawa, ale w sklepie czy na bazarze potrafi on kosztować niebagatelne sumy, natomiast jeśli zdecydujemy się włożyć trochę pracy i poświęcić kawałeczek naszego czasu to cena takie ciekawego prezentu dla taty będzie o wiele niższa. Wykonanie takiego paska samodzielnie to nic trudnego i całe proces tworzenia od A do Z jest pokazany na filmie i uwierzcie, że warto, a waszemu tacie na pewno zakręci się łezka w oku po otrzymaniu takiego prezentu.

Natomiast jeśli wiecie jaki prezent dla taty chcecie kupić i nie jest to ten pasek, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki pasek wykonać dla samego siebie, w końcu z takim beltem można z dumą pokazać się na mieście. Cały proces to tak naprawdę farbowanie skóry, zabezpieczenie jej, aby utrwalić kolor, który oczywiście wybieramy wedle upodobania lub tak by dopasować wygląd paska do naszych spodni. Na koniec wystarczy skręcić banalnie zbudowaną, ale jakże stylową sprzączkę oraz dodać szlufki i gotowe! Wspaniały męski skórzany pasek domowej roboty mamy na własność.

Części do takiego paska można z łatwością znaleźć w internecie lub na przykład w zakładzie odzieżowym. Dokładną budowę sprzączki oraz innych elementów paska wystarczy znaleźć na wikipedii, zamówić potrzebne przedmioty i według pokazanej na filmie instrukcji zbudować taki oto pasek skórzany.

Do poradnika Jak przygotować prezent dla ojca - skórzany pasek DIY przypisano następujące tagi:

moda męska jaki prezent dla taty ciekawe prezenty dla taty prezent dla taty propozycje pasek męski skórzany farbowanie skór

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować prezent dla ojca - skórzany pasek DIY skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...