Jak samemu stworzyć miłe podarunki na Mikołajki

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3486 0

Zbliżające się Mikołajki to doskonała okazja do przygotowania ciekawych prezentów. Własnoręcznie przygotowane upominki będą szczególnie satysfakcjonujące, jeżeli zostaną przygotowane specjalnie dla bliskiej nam osoby. Sprytne Babki podpowiadają, jak szybko i prosto wykonać pięć ciekawych pomysłów.

Jeżeli lubimy pierniki świąteczne albo innego rodzaju słodkości, to na tym filmiku znajdziemy aż dwie propozycje, które ucieszą nie tylko tych najmłodszych, ale przede wszystkim dorosłych. Inną ciekawą propozycją jest oryginalny kalendarz adwentowy, który możemy przygotować z klamerek i kawałka tablicy korkowej. Gdy zaś potrzebujemy sprawdzonego patentu na ozdabianie kubków albo pakowanie prezentów, na tym filmiku znajdziemy wskazówki, jak przygotować renifera i bałwanka w kilku prostych krokach. Dlatego też nie warto czekać i samodzielnie sprawdzić te oryginalne porady.
Każdy DIY z tego wideo przygotowany został tak, aby można go było wykonać bez większych przygotowań. Nie trzeba też włożyć w niego dużo wysiłku, a jedynie zebrać materiały i poświęcić chwilę na ich wykorzystanie. Takie proste, ale efektowne gadżety z pewnością świetnie sprawdzą się na świątecznym stole albo jako mikołajkowy upominek dla bliskiej osoby. Ponadto – niezależnie od wieku – warto wiedzieć, jak przygotować pierniki świąteczne albo jak zapakować prezenty, które wręczamy drugiej osobie. Jednocześnie podpowiedzi na to, jak upiększyć wnętrze albo jak przygotować słodki napój, będą równie pomocne. Dlatego najlepiej samodzielnie sprawdzić, wszystkie porady, bądź wybrać te, które będą nam potrzebne i wykonać takiegadżety własnoręcznie w domu lub z dziećmi na zajęciach kreatywnych.

Składniki:

  • Łakocie w szklance 0:17
  • Bałwankowe opakowanie 1:15
  • Mikołajkowe pierniki 2:04
  • Kakaowe reniferki 3:16
  • Kalendarz adwentowy 4:07

Do poradnika Jak samemu stworzyć miłe podarunki na Mikołajki przypisano następujące tagi:

gadżety diy pakowanie prezentów pierniki świąteczne kalendarz adwentowy sprytne babki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak samemu stworzyć miłe podarunki na Mikołajki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...