Jak sprzątać w chacie - czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Poradnik dodany przez: kinaa45
7221 0

Cześć, z tej strony Ula Pedantula. Od dłuższego czasu zajmuję się tematyką związaną z dbaniem o dom i według niektórych jestem wręcz perfekcyjną panią domu. Mniejsza z tym. Jeśli i Wy pragniecie zagłębić tajniki związane z tym bardzo ważnym domowym zajęciem, jakim jest dbanie o mieszkanie, to nie musicie się łapać za głowę. Wbrew pozorom Ci, którzy perfekcyjnie dbają o porządek nie poświęcają na to całego swojego wolnego czasu. Sęk tkwi w pewnych trickach i sekretach, które pozwalają znacznie uprościć i przyśpieszyć codzienne czynności, dzięki czemu wykonamy je dokładnie i nie stracimy na to całego dnia. Dziś właśnie przygotowałam dla Was kilka takich lifehacków, które dotyczą czyszczenia trudno dostępnych miejsc takich, jak wszelakie szpary i zakamarki. Jak sobie z nimi poradzić? Tego dowiecie się z mojego dzisiejszego filmu.

W każdym domu znajdują się takie miejsca, które z lenistwa często pomijamy w trakcie rutynowego sprzątania w domu. W tych trudno dostępnych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia i kurz. Wiosenne porządki to doskonała okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów. Jeśli zastanawiasz się, jak ułatwić sobie sprzątanie, to dziś mamy dla Ciebie wypasionego lifehacka!

Dzisiaj podpowiem Wam jak skutecznie wyczyścić trudno dostępne miejsca. Między innymi karafkę czy dziubek od dzbanka.  Zachęcam do oglądania do samego końca, bo tam mała dawka śmiechu :)

Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1jTBfO9

Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula

Blog: http://ulapedantula.pl/ 

Do poradnika Jak sprzątać w chacie - czyszczenie trudno dostępnych miejsc przypisano następujące tagi:

porady sprzątanie w domu perfekcyjna pani domu lifehacki czyszczenie trudno dostępnych miejsc jak ułatwić sobie sprzątanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprzątać w chacie - czyszczenie trudno dostępnych miejsc skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...