Jak sprzedać używany samochód #3 - wystawianie na aukcjach

Poradnik dodany przez: dr1v3r
27616 4

Nasza sprzedaż samochodu wreszcie dobiegła do ostatniego momentu, czyli do wystawienia auta na aukcji i co za tym idzie z czasem do sfinalizowania transakcji. Dla osób które okazjonalnie sprzedają swoje auta na pewno pierwszym pytaniem będzie gdzie sprzedać samochód i jak tworzyć aukcje na Allegro i np. na tablica.pl. Od razu zaznaczam, że to nie jedyne serwisy i można by ich tutaj wymienić jeszcze sporo, jednak nie ma takiej potrzeby. 

Sprzedawanie auta oprócz samej dobrej aukcji, dodatkowego filmiku pokazującego auto musi być przeprowadzone tez przy sprawdzeniu ceny innych podobnych ofert. Nie możemy się kierować tym, ze nasze auto jest takie wspaniałe i cudowne i zarzucić w aukcji zaporową cenę, ponieważ nie liczy się tutaj nasza subiektywna ocena a wartość rynkowa danego modelu. 

Wystawianie samochodu na aukcjach przez internet jest bardzo łatwe i przeglądając podobne oferty od razu widać ile tak naprawdę nasz model jest warty. 

Zapraszam do tego poradnika jak i do poprzednich z tej serii

Do poradnika Jak sprzedać używany samochód #3 - wystawianie na aukcjach przypisano następujące tagi:

porady sprzedawanie auta sprzedaż samochodu wystawianie samochodu na aukcjach gdzie sprzedać samochód tworzenie aukcji na allegro tworzenie aukcji na otomoto

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprzedać używany samochód #3 - wystawianie na aukcjach skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...