Jak stworzyć prostą mechaniczną rękę

Poradnik dodany przez: Zendex
26278 0

Mechaniczna ręka wykonana chyba w jeden z najprostszych sposobów. Ten projekt to bardzo fajny pomysł na gadżet, który każdy z was będzie mógł wykonać. Model ręki będzie służył jako zabawka albo jako fajny rekwizyt do przebrania, nie tylko na Halloween. Mechaniczna ręka jest też gadżetem, który można ulepszyć i zmienić według swojego pomysłu, oczywiście zachowując zasadę działania, ponieważ ona jest tutaj najważniejsza. 

Jeżeli lubisz takie niezwykłe projekty, w których liczy się prostota rozwiązań to koniecznie zobacz jak jest stworzona taka mechaniczna ręka i jak ją zrobić samemu. wykorzystaj system działania też do innych projektów a może jak jesteś dobry to uda Ci się stworzyć np. kostium w którym będą różne ruchome elementy.

Ciekawe rozwiązanie, pomysł na gadżet a także po modyfikacjach może to być rekwizyt filmowy. Ręka robota mam nadzieję, że wam się spodoba jako coś co samemu można wykonać. Zapraszam także do innych filmów na moim profilu, gdzie jest sporo ciekawych rzeczy i pomysłów.

Do poradnika Jak stworzyć prostą mechaniczną rękę przypisano następujące tagi:

technika rekwizyty filmowe pomysł na gadżet ręka robota mechaniczna ręka model ręki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć prostą mechaniczną rękę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...