Jak zrobić wiszący fotel - solówka Sztaby

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 17.03.2019 / 08:00
  • Odsłony: 1 823
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

CastoramaPolska

Do poradnika jak zrobić wiszący fotel - solówka sztaby przypisano następujące tagi:

Sztaba z 5SN pokazuje, jak zrobić wiszący fotel. Można go umieścić w dowolnym miejscu – w domu, na tarasie, balkonie, a nawet w ogrodzie, jeśli zrobimy też odpowiednio solidny stelaż. Taki mebel diy jest idealny, kiedy chcemy się zrelaksować. Możemy się w nim wygodnie umościć, otulić kodem lub wręcz przeciwnie – cieszyć się delikatnymi powiekami powietrza, gdy jest gorąco. Fotelzrobimy z elementów w formie sześciokątów, które możemy dowolnie pomalować i ozdobić. W ten sposób powstanie projekt do domu, który będzie niesamowicie efektowny i modny. Marzysz o kąciku do perfekcyjnych zdjęć na Instagrama? Marzy o nim Twoja dziewczyna albo córka? Nic prostszego :)
Sztaba udowadnia, że Castorama najlepszym przyjacielem każdego i że niewiele jest rzeczy, których nie da się zrobić samemu. Nawet tak efektowny fotel zrobisz bardzo prosto. Uważność na detale, dokładność przy mierzeniu i narzędzia do majsterkowania to cały zestaw, którego potrzebujesz. I oczywiście kilka tanich i prostych elementów z Castoramy lub innego podobnego sklepu.

Pokazana krok po kroku technika wydania wiszącego siedziska nie jest skomplikowana. Na wideo wszystko jest pokazane po kolei i prosto wytłumaczone. To diy do domu pozwoli stworzyć coś, co będzie jednocześnie modne i jedyne w swoim rodzaju – po prostu fotel doskonały.

Jeśli kochasz majsterkowanie i chcesz komuś podarować (albo samemu sobie) piękny, nowoczesny mebel, oglądaj i do dzieła! Inspiracje i pomysły nie tylko na rzeczy do zrobienia w warsztacie znajdziesz też w innych firmach 5SN, czyli 5 Sposobów Na.

  • SKŁADNIKI

  • Link do pomocniczego rysunku:
  • http://5sposobowna.tv/castorama/solowka/2019/01/25/wiszacy-relaks-projekt-naklejki.zip

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wiszący fotel - solówka Sztaby skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków