Jak szybko usunąć naklejkę rejestracyjną z szyby auta

Poradnik dodany przez: WarTapes
111200 4

Nalepka rejestracyjna na przedniej szybie i sposób na jej usunięcie, który zajmuje max. 5 minut i nie wymaga przy tym stosowania specjalistycznych płynów. Do tego celu wystarczy nam tylko ... domowa suszarka do włosów. Można też użyć opalarki ale wtedy trzeba bardzo uważać, ponieważ opalarki zazwyczaj mają bardzo dużą moc a zbyt gorące powietrze może nam uszkodzić szybę lub plastiki/skórę/tapicerkę w aucie. 

Ten life hack także sprawdzi się w przypadku usuwania naklejek innego typu i z innych powierzchni. Sposób z suszarką to sprawdzony life hack praktycznie na wszystkie naklejki. Dzięki temu ominie nas żmudne zeskrobywanie przyklejonych rzeczy. 

Zobacz jak sprawdza się suszarka przy usuwaniu naklejki z przedniej szyby i sam wypróbuj tego life hacka zawsze kiedy będziesz chciał usunąć naklejkę dowolnego typu. Co prawda mogą zostać jakieś pozostałości po naklejce ale to tylko w minimalnym stopniu. Takie pozostałości usuniesz bez problemu palcem albo np. skrobaczką do szyb. Sami sprawdźcie.

Do poradnika Jak szybko usunąć naklejkę rejestracyjną z szyby auta przypisano następujące tagi:

porady life hack odklejanie naklejek usuwanie naklejek nalepka rejestracyjna na przedniej szybie usuwanie naklejki z przedniej szyby auta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko usunąć naklejkę rejestracyjną z szyby auta skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...