Jak ułatwić sobie życie - 8 porady i szybkich pomysłów

Poradnik dodany przez: eryk3319
9669 0

Siemanko!

Mam dzisiaj dla Was kolejne porady, które mam nadzieję będą dla Was przydatne w codziennym życiu. Dzisiaj będą to dość szybkie porady, które możecie bez najmniejszego problemu wykorzystać w każdym możliwym miejscu i czasie. Lifehacki, które Wam pokażę są proste w wykonaniu, a co najważniejsze efekt jest zaskakujący. 

Kolejna porcja life hacków, która ułatwia życie.

Subskrybuj majstra : https://goo.gl/3T48u2

Pierwszy lifehack znajdziecie w 0:25 sekundzie. Zobaczycie w nim trik na suszenie butów. Powinien się przydać Wszystkim, którzy często wybierają na wędrówki, w różnych warunkach :). 

W 0:52 zobaczycie sposób na zacinające się rolety. Jest wręcz banalny, ale działa bardzo dobrze :). 

każdy kto nosi szkła spotkał się chyba z problemem zaparowanych szkieł. W 1:14 pojawi się kolejny lifehack, który pozwoli nam rozwiązać ten problem szybko i sprawnie. 

Szybkie porady mają to do siebie, że bardzo łatwo wykonać je w domowym zaciszu. Ile to razy po powrocie z zakupów wkładalismy paragon do portfela, czy też zostawialiście go w pudełku i po pewnym czasie stał się po prostu nieczytelny? Mam nadzieję, że ten patent na odczytywanie wyblakłego paragonu, który znajdziecie w 1:39 będzie dla Was jak najbardziej pomocny.

Kto jest kierowcą ręka do góry! Pewnie nieraz i nie dwa spotkaliście się z sytuacją, w której po wejściu do samochodu nagle szybka zaczyna parować i co najgorsze nie chce wcale odpuścić? Większość z Was pewnie ma tego typu problemy, dla jeśli ten temat Was interesuje to kliknijcie na timeline w 1:54 i zobaczcie patent na nie parującą przednią szybę w samochodzie.

Kolejny patent zaczyna się od 2:26. Jest to bardzo prosty, a przede wszystkim skuteczny sposób na postrzępione sznurówki.

W 2:45 zobaczycie sposób na powtarzanie się piosenki.

Ostatnią propozycją, która zaczyna się w 3:20 będzie sposób na usuwanie plam po lakierze do paznokci.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie - 8 porady i szybkich pomysłów przypisano następujące tagi:

porady lifehack szybkie porady zrób to sam ciekawe pomysły lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie - 8 porady i szybkich pomysłów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...