Jak unikać wysokich kosztów naprawy samochodu

Poradnik dodany przez: dr1v3r
5672 0

Cześć,

większość z nas posiada samochód lub jeździ cudzym, jednak jeśli chodzi o wiedzę na temat działania i naprawiania tego przybytku sprawa wygląda znacznie gorzej. Pojęcie o tym mają jedynie wybrani, no a samochody psują się przecież nie tylko specjalistom od aut. Tą zależność często wykorzystują nieuczciwi mechanicy aby dzięki naszej niewiedzy wyciągnąć kasę z naszych kieszeni. Dziś pokażemy Wam, na co uważać u mechanika i zdradzimy Wam sztuczki stosowane przez mechaników. Mamy nadzieję, że przekazana przez nas wiedza pozwoli Wam się uchronić przed nieuczciwością mechaników. Oglądajcie!

W jaki sposób oszukują nas nieuczciwi mechanicy? Co zrobić, aby ustrzec się przed trikami mechaników i nie dać nabić się w balona? W dzisiejszym filmie przygotowaliśmy dla Was kilka porad, które pomogą Wam się przestrzec przed procederem „zdzierania pieniędzy” od Klientów przez nieuczciwych mechaników. Dzięki nim poznacie podstawowe naprawy samochodowe oraz dowiecie się, jaka jest ich cena. W końcu wielu z nas nie ma o tym pojęcia, dlatego dajemy się nabrać i wierzymy we wszystko, co powiedzą nam „spece od aut”, którzy chcą na nas nieuczciwie zarobić. Macie jakieś pytania? Walcie śmiało! A może mieliście już sytuację z nieuczciwym mechanikiem? Opiszcie ją ku przestrodze innych kierowców, którzy być może dzięki temu unikną popełniania tego samego błędu. Dzięki za oglądanie i do zobaczenia!

FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub

Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV

Instagram: https://instagram.com/pojechani/

Napisz do nas: [email protected]

Do poradnika Jak unikać wysokich kosztów naprawy samochodu przypisano następujące tagi:

porady sztuczki mechaników na co uważać u mechanika nieuczciwi mechanicy triki mechaników sztuczki stosowane przez mechaników

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak unikać wysokich kosztów naprawy samochodu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...