Jak usunąć ślady po długopisie

Poradnik dodany przez: belaiza
44370 4

Wszystkie matki znają ten problem i miały z nim do czynienia. Ślady po długopisie na ubraniu to powszechna rzecz kiedy dzieciaki chodzą do szkoły. Dlatego w tym poradniku sposób na usuwanie plam tego typu. Patent sprawdzony i jeżeli spotka was taka sytuacja to bez problemu uda wam się usunąć plamy po długopisie. Kiedy spotka was ponownie taka sytuacja to przypomnijcie sobie ten poradnik i ten sposób i działajcie. Niech na żadnym ubraniu nie pozostaną już ślady po długopisie. 

W kolejnych filmach mam nadzieję wam pokazać inne sposoby na inne plamy. No niestety zawsze coś się ubrudzi i ubrudzić się można wszystkim. Szczególnie wiedzą to dzieci :) Jako mama warto znać różne triki i sekrety odnośnie plam, bo przecież wiadomo, że nawet dobre proszku czy płyny wszystkiego za nas nie zrobią. Usuwanie plam po długopisie tym sposobem jest zaskakujące i skuteczne a to dlatego, że na plamy na długopisie najlepszy jest ... uwaga ... fanfary ... lakier do włosów. Tak, dokładnie. plamy po długopisie usuniemy lakierem do włosów.

Do poradnika Jak usunąć ślady po długopisie przypisano następujące tagi:

porady usuwanie plam ślady po długopisie co na plamy z długopisu usuwanie plam po długopisie plamy po długopisie na ubraniu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć ślady po długopisie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...