Jak usunąć ślady po długopisie

Poradnik dodany przez: belaiza
35355 4

Wszystkie matki znają ten problem i miały z nim do czynienia. Ślady po długopisie na ubraniu to powszechna rzecz kiedy dzieciaki chodzą do szkoły. Dlatego w tym poradniku sposób na usuwanie plam tego typu. Patent sprawdzony i jeżeli spotka was taka sytuacja to bez problemu uda wam się usunąć plamy po długopisie. Kiedy spotka was ponownie taka sytuacja to przypomnijcie sobie ten poradnik i ten sposób i działajcie. Niech na żadnym ubraniu nie pozostaną już ślady po długopisie. 

W kolejnych filmach mam nadzieję wam pokazać inne sposoby na inne plamy. No niestety zawsze coś się ubrudzi i ubrudzić się można wszystkim. Szczególnie wiedzą to dzieci :) Jako mama warto znać różne triki i sekrety odnośnie plam, bo przecież wiadomo, że nawet dobre proszku czy płyny wszystkiego za nas nie zrobią. Usuwanie plam po długopisie tym sposobem jest zaskakujące i skuteczne a to dlatego, że na plamy na długopisie najlepszy jest ... uwaga ... fanfary ... lakier do włosów. Tak, dokładnie. plamy po długopisie usuniemy lakierem do włosów.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak usunąć ślady po długopisie przypisano następujące tagi:

porady usuwanie plam ślady po długopisie co na plamy z długopisu usuwanie plam po długopisie plamy po długopisie na ubraniu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć ślady po długopisie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...