Jak utrzymać porządek w aucie

Poradnik dodany przez: kinaa45
5321 0

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/1jTBfO9

Mój Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula 

Samochód to rzecz, bez której aktualnie wiele osób już nie wyobraża sobie życia. Niestety, nie wszyscy potrafią właściwie o niego zadbać. Warto zatem poczytać różne porady i sposoby na organizery i wcielić je w życie. Okazuje się bowiem, że systematyczne przeglądy pojazdu do jeszcze nie wszystko. Bardzo istotne jest również utrzymanie porządku w aucie. Jak to zrobić? Przydadzą się z pewnością niektóre life hacks.

W aucie warto zawsze mieć chusteczki do czyszczenia wnętrza samochodu i systematycznie przecierać półeczki, panel od radia, uchwyty, miejsca na kubki itp. Otwory na kubki dobrze jest wyściełać papierowymi lub silikonowymi foremkami. Oprócz tego warto mieć przy sobie kartonik z chusteczkami. Istotne jest także to, aby w naszym samochodzie był ładny zapach. W tym celu przy nawiewie należy zamontować pomponik i co kilka dni spryskiwać go perfumami. Efekt będzie lepszy niż w przypadku typowego zapachu do samochodu.

To jeszcze nie wszystkie potrzebne gadżety do samochodu. Niezwykle ważna jest także organizacja i organizery. Przede wszystkim przyda się worek z drobnymi, przydatnymi chociażby na parking. Jeśli wozimy torbę, warto przypiąć ją np. pasem. Z kolei dla dzieci warto zamontować organizer, w którym będą znajdowały się wszystkie potrzebne rzeczy. Należy pamiętać o tym, że wszystko powinno być przypięte, gdyż w trakcie hamowania stanowi niebezpieczeństwo. Organizer przyda się również w bagażniku. Ponadto warto zamontować zabezpieczającą tapicerkę pod fotelik dla dziecka, dzięki czemu nie uszkodzi on kanapy. Takie akcesoria do samochodu naprawdę mogą się przydać i pozwalają utrzymać porządek w nim. Warto te dobre rady wcielić w życie i cieszyć się porządkiem oraz bezpieczeństwem!

Do poradnika Jak utrzymać porządek w aucie przypisano następujące tagi:

porady organizer life hacks gadżety do samochodu dobre rady akcesoria do samochodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak utrzymać porządek w aucie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...