Jak wyczyścić ręce po malowaniu

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
10279 0

Remonty to coś czeka każdego z nas, prędzej, czy później. Mogą to być malutkie prace, ale równie dobrze może to być coś większego. Przy większości remontów mamy jednak do czynienia z wszelkiego rodzaju farbą, na rękach, na ubraniach, na włosach. Jest dosłownie wszędzie. Usuwanie farby z ubrań, czy rąk nie jest przyjemne. Skórę trzeba dokładnie i mocno szorować, aby cały barwnik zszedł. Możemy posiłkować się rozpuszczalnikiem, który z pewnością poradzi sobie z tym problemem, ale nie będzie on za bardzo zdrowy dla naszej skóry.

Tak więc jak usunąć farbę ze skóry? W takim wypadku najlepsze będą proste lifehacki, dzięki którym farba na rękach zniknie tak szybko jak szybko się pojawiła.

Wystarczy, że po skończonym malowaniu zaglądniemy do naszej kuchni i poszukamy zwykłego oleju. Tak, oleju, takiego, na którym smażymy nasze potrawy.

Kiedy już go zdobędziemy wystarczy polać nim ręce i mocno wcierać. Następnie ręce wycieramy ręcznikiem papierowym. Farba na rękach czy innych częściach ciała powinna zniknąć.

 

Do poradnika Jak wyczyścić ręce po malowaniu przypisano następujące tagi:

porady usuwanie farby lifehacki porady majsterkowicza farba na rękach jak usunąć farbę ze skóry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyczyścić ręce po malowaniu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...