Jak wykonać bombkę ze styropianowej kuli i materiału

Poradnik dodany przez: MaFiloska
5123 0

Samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne to doskonała okazja do spędzenia czasu z najbliższymi. Można razem usiąść przy stole i ozdabiać bombki, koszyki, choinki, dowolne przedmioty, które wpadną nam w ręce. Są to świetne ozdoby choinkowe, które przygotowała cała rodzina, a więc są czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, nawet jeżeli idealnym.
Dzięki powyższemu tutorialowi możemy wykonać ozdoby świąteczne przy użyciu niewielkiej ilości materiałów. Możemy je dowolnie komponować oraz dobierać kolory takie, jakie lubimy. Dlatego też to świetna zabawa dla dzieci, a także korzyści, ponieważ do domu zawita prawdziwa świąteczna, rodzinna atmosfera.
Ten DIY pomoże przygotować oryginalne dekoracje na świąteczne drzewko, do położenia na stół, do ozdobienia okna i półek. Wystarczy, że wykorzystamy podpowiedzi na nim zawarte, a nasza bombka szybko nabierze kształtu – takiego jak chcemy i potrzebujemy.
To sposób, aby wykonać szybkie i tanie gadżety, ponieważ samem styropianowe bombki niewiele kosztują. Jeżeli brakuje nam inspiracji do domu z powodzeniem możemy wykorzystać te wskazówki, żeby móc własnoręcznie przygotować coś, co będzie budowało nastrój w trakcie wigilijnej kolacji.
Tego typu ozdoby świąteczne doskonale sprawdzają się także następnego roku oraz jako element zajęć plastycznych, w czasie których dziecko mogą przygotować ozdoby choinkowe. Będą stanowiły doskonałą pamiątkę po mijających świętach oraz sprawią radość najmłodszym, kiedy ich dzieło zawiśnie na domowej choince. Sprawi to, że i członkowie rodziny i sam twórca poczują satysfakcję z przygotowanej dekoracji świątecznej.

Odwiedź profil: https://www.facebook.com/LubieTworzyc

Do poradnika Jak wykonać bombkę ze styropianowej kuli i materiału przypisano następujące tagi:

bombka gadżety ozdoby świąteczne ozdoby choinkowe diy do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać bombkę ze styropianowej kuli i materiału skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...