Jak wykonać kalendarz adwentowy w kształcie choinki

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
4399 0

Jednym z elementów kojarzonych ze świętami Bożego Narodzenia jest od zawsze kalendarz adwentowy. Wykonany i wypełniony z dowolnych materiałów. Najczęściej umieszczane są w nim słodycze, ale coraz częściej można kupić wersje z zabawkami, kosmetykami, świeczkami. Jeżeli jednak nie jesteśmy sobie w stanie pozwolić na taki wydatek albo pasjonuje nas technika do samodzielnego wykonania, to z pewnością ten tutorial będzie doskonałą inspiracją. Wystarczy, że poświęcimy kilka minut na zapoznanie się z jego treścią, a z pewnością dowiemy się, jak wykonać efektowny kalendarz adwentowy dla siebie i bliskich.
Dzięki temu filmikowi możemy z łatwością przygotować ciekawe ozdoby świąteczne. Z pomysłem i przejrzystym tutorialem sprawimy, że nasz dom nabierze prawdziwie świątecznej atmosfery. Jest to świetna propozycja dla dziecka. Może ono w łatwy sposób wykonać ciekawą dekorację. Będzie też interesującym tematem zajęć plastycznych w szkołach. Jeżeli szukamy więc inspiracji, ten DIYnada się doskonale.
Zastosowana do jego wykonania prosta technika sprawia, że nie trzeba specjalnych umiejętności ani wiedzy, a jedynie trochę czas i odpowiednich materiałów. Po obejrzeniu tego filmiku będziemy mięli wszystkie brakujące elementy do wykonania takiego oryginalnego projektu. Gadżety tego rodzaju z łatwością możemy dostosować do własnych potrzeb, przez to nie musimy się martwić o to, że nie będą kolorem czy kształtem pasowały do naszej koncepcji świątecznej. Jednocześnie forma choinki sprawi, że kalendarz adwentowy nabierze jeszcze więcej uroku i radości z otwierania kolejnych okien w nietypowej formie.

Blog: Joanna Wajdenfeld: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak wykonać kalendarz adwentowy w kształcie choinki przypisano następujące tagi:

technika gadżety ozdoby świąteczne diy dla dziecka kalendarz adwentowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać kalendarz adwentowy w kształcie choinki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...