Jak wykonać mentalną sztuczkę z kartami

Poradnik dodany przez: ZacnyKasztan
35177 5

Sztuczki z kartami w których mamy zgadywanie kart to bardzo ciekawy i pasjonujący odłam trików z kartami. Sposobów na to jak zgadywać karty jest wiele i dużo zależy od tego jak wygląda trik i co chcemy osiągnąć. Przy zgadywaniu kart można wykorzystać różne triki, łatwiejsze i trudniejsze. A ten, który został zaprezentowany w tym filmie jest naprawdę prosty aczkolwiek trzeba jako wykonujący sztuczkę, uważnie patrzeć. 

Mentalna sztuczka z kartami to szybki trik, który mocno zaskakuje. Jego sekret jest banalny i każdy z was się zastanowi dlaczego wcześniej się nie wpadło na rozwiązanie i sekret triku. Sztuczki z wyjaśnieniem zaskakują podwójnie: raz przy wykonaniu triki a raz przy jego wyjaśnieniu. Bo zazwyczaj okazuje się, że sekret jest naprawdę prosty i łatwy do opanowania. 

Nauka sztuczek karcianych za pomocą poradników wideo to chyba najlepszy sposób aby szybko ogarnąć, zapamiętać i nauczyć się wielu sztuczek. A ta jest warta zapamiętania i wykonania za każdym razem kiedy karty będziecie mieli w rękach. 

Do poradnika Jak wykonać mentalną sztuczkę z kartami przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami nauka sztuczek karcianych sztuczki z wyjaśnieniem zgadywanie kart jak zgadywać karty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać mentalną sztuczkę z kartami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...