Jak opanować genialną sztuczkę karcianą w stylu Dynamo

Poradnik dodany przez: kukstertv
11439 0

Chyba każdego w dzieciństwie fascynowała magia. To niepojęte zjawisko, którego nie da się wyjaśnić, ale jego imponujące efekty można podziwiać dzięki magikom. Potrafią oni wykonywać takie triki, za sprawą których zaczniemy wierzyć, że niemożliwe staje się możliwe. Choćby sztuczki z kartami, które to stanowią podstawę w arsenale dobrego sztukmistrza, pragnącego oczarować swoją widownię za pomocą słów i gestów (oraz królików ukrytych w kapeluszu).

Ten filmik prezentuje, jak wykonać pozornie bardzo skomplikowany manewr. Potrzebne nam będą karty oraz odrobina cierpliwości, gdyż w tym wypadku najbardziej liczy się płynność i pewność siebie. Wszelkiego rodzaju zawahania sprawią, że widz nie uwierzy w dziejącą się na jego oczach magię.

Cały trick i magia kart w tym wypadku polega na pstryknięciu ostatniej karty i wymienieniu jej miejscami z tą, która została wybrana przez widza. Pomagają w tym karciane manewry, jakich można się nauczyć z innych filmików. Konieczne jest poświęcenie czasu na jej udoskonalenie, ale efekt wart jest włożonego wysiłku.

Wszelkiego rodzaju sztuczki magiczne, które wykorzystują zwykłą talię zachwycają, ponieważ trudno się w nich dopatrzeć drugiego dna i nie potrzeba do tego żadnych specjalnych sprzętów. Jedynie praktyka i umiejętności odwracania uwagi. W tym wypadku magia nie stanowi jakiejś tajemnej wiedzy ezoterycznej, ale wykorzystuje podstawy iluzji. Skąd czerpie swoje źródło i wymaga rozproszenia uwagi widza.

Podstawowe sztuczki z kartami podobne do tych zaprezentowanych na filmiku, można wykonywać w ramach elementów rozrywkowego wszelkiego rodzaju imprez, spotkań czy przedstawień. Z całą pewnością zachwycą obserwatorów.

Więcej na:  www.x-iluzja.pl

Facebook @xiluzja

Instagram @xiluzja

Do poradnika Jak opanować genialną sztuczkę karcianą w stylu Dynamo przypisano następujące tagi:

karciane magia karty sztuczki z kartami sztuczki magiczne magia kart

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować genialną sztuczkę karcianą w stylu Dynamo skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...