Jak wykonać mikołaja z kawałka patyka - prosty sposób na ozdoby

Poradnik dodany przez: pati94
4609 0

Jak w prosty sposób ozdobić dom na święta? Z pomocą mogą przyznać proste materiały i trochę zamiłowania do diy. Zresztą często takie własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne mają najwięcej uroku i kojarzą się z prawdziwie rodzinną atmosferą. Możecie przygotować je wspólnie z dziećmi. Otworki do zawieszenia ozdób dla bezpieczeństwa wykonaj samodzielnie, a cała rodzina może pomalować mikołaje.

Do wykonania ozdób świątecznych będzie potrzebny pocięty na krótsze kawałki patyk – może to być reszta niewykorzystanej listwy z remontu, niepotrzebna tyczka ogrodowa, a nawet prosta i sucha gałązka znaleziona na spacerze, po okorowaniu. Do malowania wykorzystaj farby akrylowe – są doskonałe do drewna, łatwe do zmycia z rąk i bezpieczne dla zdrowia. Będziesz potrzebować także sznurka do zawieszenia ozdób oraz wiertarki lub innego narzędzia, którą można wykonać dziurki na wylot do przewlekania sznurka.

Mikołaj z patyka jest łatwy do zrobienia i bardzo sympatyczny. To jedna z takich domowych ozdób choinkowych, które rozczulają swoim domowym urokiem. Bardziej rodzinnie niż gadżetyświąteczne ze sklepów z gotowymi dekoracjami. Takie ozdoby diy możesz wykorzystać do ozdabiania drzewka na święta, powiesić je w oknie na klamce lub przyssawkach, na girlandzie, a nawet wpleść w gwiazdkowy wieniec na drzwiach.

Mikołaje z drewna, z narysowanymi podczas rodzinnego popołudnia twarzami, czapkami i płaszczami, to ozdoba na święta, którą możesz przygotować w różnych rozmiarach i dowolnej ilości. Będą pasowały do łańcucha z papieru, gwiazdek że słomy, ręcznie malowanych bombek i innych choinkowych dekoracji diy.

Moja pracownia:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLV2wincui_nX8vgRVDGx3WjC8sYvqrlKw 

Do poradnika Jak wykonać mikołaja z kawałka patyka - prosty sposób na ozdoby przypisano następujące tagi:

mikołaj święta gadżety ozdoby świąteczne diy farby akrylowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać mikołaja z kawałka patyka - prosty sposób na ozdoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...