Jak wykonać walizkę na figurki Lego

Poradnik dodany przez: Tabasco
5432 0

Masz w domu dzieci albo pasjonujesz się modelarstwem? Ten artykuł może być przeznaczony właśnie dla Ciebie. W tym artykule zajmiemy się problematyką przechowywania figurek Lego.
Figurki Lego przechowywane na półka dość szybko okrywają się kurzem co nie jest zbyt praktyczne, ani miłe dla oka. Przechowywane w jakiś kubkach, wrzucone niedbale, byle jak, czasami zostają uszkodzone. Dlatego zaraz opiszemy złoty środek dzięki któremu zabawki dla dzieci nie ulegną zniszczeniu zbyt prędko i utrzymasz porządek z zabawkami. Zaczynajmy!
Podstawowym elementem do wykonania naszego ochronnego pojemnika na figurki Lego będzie walizka. Najlepiej sprawdzi się taka przypominająca te na wiertarki. Ze środka naszej walizki pozbywamy się wszystkich ostrych, kanciatych elementów. Musimy dążyć do tego by nasza walizka była całkowicie pusta. Jeśli w takowej walizce znajdowała się pianka ochronna to należy ją zostawić ponieważ później nam się przyda.
Do wypełnienia naszej walizki będziemy potrzebować specjalnych płytek. Nie trzeba kupować płytek oryginalnych z Lego ponieważ są one też dość drogie. Spokojnie można zastąpić je tańszymi płytkami o tym samym zastosowaniu ( płytki muszą mieć specjalne uwypuklenia aby chwytały podstawy figurek Lego).
Do naszych płytek przytwierdzamy w niektórych miejscach klocki blocks. Figurki będziemy przytwierdzać pojedynczo. Niektóre figurki przyłączamy po między dwoma płytkami, łącząc je.
Płytki możemy przyczepić na dwa sposoby. Pierwszym jest mocowanie ich za pomocą przylepców do plakatów, a drugi przez nas wybierany polega na przytwierdzaniu ich za pomocą ciepłego kleju.
Podsumowując za walizkę zapłacimy nie całe dwadzieścia złotych, płytki w zależności ile ich chce około 6 złotych ( cena zmienia się zależnie od producenta). Figurki dodatkowo możemy przykryć folią bąbelkową bądź pianką. Gotowe!

Link do mojego Fanpage'a: https://www.facebook.com/kazan0023/

Do poradnika Jak wykonać walizkę na figurki Lego przypisano następujące tagi:

lego modelarstwo walizki zabawki dla dzieci figurki lego porządek z zabawkami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać walizkę na figurki Lego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...