Jak zrobić quada zabawkę przy pomocy gorącego kleju

Poradnik dodany przez: longmmuns
5636 0

Z pewnością widzieliśmy nie raz tutorial podpowiadający, w jaki sposób przeprowadzić samodzielny montaż zabawki mini quad, jednak do tej pory pewnie nie spotkaliśmy się z opcją, w której obudowa przygotowana została przy użyciu silikonu, znane lepiej pod nazwą klej na gorąco. Powyższy filmik zawiera szczegółową i prostą instrukcję odnośnie tego, w jaki sposób przygotować elementy elektroniki, jak również, jak połączyć ze sobą obudowę, aby przypominała quad.
Nie potrzebujemy żadnego specjalnego doświadczenia ani wprawy w dziedzinie, jaką jest modelarstwo, ponieważ instrukcja zawarta na filmiku dokładnie omawia każdy etap, jednak jeżeli jesteśmy zainteresowani innymi projektami, taki dokładne wprowadzenie może okazać się bardzo pomocne. Produkt końcowy przedstawiony jest na początku wideo, stąd też wiemy, jak będzie wyglądał nasz mini quad po skończeniu prac.
Dlatego też, jeżeli lubimy majsterkowanie albo szukamy czegoś na zabicie czasu, to będzie to z pewnością jedna z kreatywniejszych opcji. Przedstawiony powyżej DIY pokazuje wykonanie przykłądowego modelu, możemy jednak – posiłkując się wiedzą nabytą w czasie oglądania – przygotować coś własnego, co będzie przypominało jakieś inne urządzenie. Praca będzie wyglądała podobnie, jednak sam quad może zamienić się w motocykl lub skuter. Wystarczy drobna modyfikacja designu.
Jego jedyną wadą jest to, że nie można nim w żaden sposób sterować, jednak biorą pod uwagę cenę materiałów i prostotę wykonania, nie powinniśmy się spodziewać zbyt zaawansowanej technologii. Taki silikonowy mini quad mimo to wygląda ciekawie, a jego stworzenie może nam sprawić dużo satysfakcji.

Do poradnika Jak zrobić quada zabawkę przy pomocy gorącego kleju przypisano następujące tagi:

majsterkowanie modelarstwo quad diy klej na gorąco mini quad

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić quada zabawkę przy pomocy gorącego kleju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...