Jak zbudować granatnik z kartony który strzela

Poradnik dodany przez: 99problems
8655 0

Każdy czasem chce się poczuć jak dziecko lub konstruktor maszyn, dlatego też ten filmik jest polecany szczególnie osobom z zacięciem wynalazczym, dzięki któremu będą w stanie zbudować granatnik.

Materiałami, jakie będą potrzebne są: karton (tektura falista), klej i pistolet do klejenia na gorąca, kartki papieru oraz piłeczki do gry w golfa oraz wiedza o tym, jak funkcjonuje mechanizm w tego rodzaju konstrukcji. Fajne rzeczy wykonane tą techniką pozwalają na zabawę nawet dużym dzieciom, które chętnie strzelają do nieruchomego celu, ćwicząc swój cel i zdolności bojowe.

Rzeczy z kartonu są bardzo proste do wykonania dzięki zastosowaniu metody działania krok po kroku, która pozwala ustrzec się przed popełnianiem podstawowych błędów. W tym wypadku karton stanowi bardzo plastyczny, łatwo dostępny i stosunkowo tani surowiec.

Wykonane dzięki niemu fajne rzeczy pozwalają cieszyć się samodzielnie przygotowanym prezentem i ich zabawkowy charakter nie wyrządzi takiej krzywdy, jak miałoby to miejsce w czasie normalnej zabawy. Taki prosty granatnik można użyczać w czasie bitwy w domu albo też do zbijania figurek, jak pokazano na filmiku. Jego mechanizm i siła rażenia są dość silne, żeby powalić nawet Hulka, mimo że to tylko karton posklejany w kształt pistoletu.

Należy też, że modelarstwo jako hobby rozwija kreatywność i pozwala na zaspokojenie ciekawości odnośnie tego, w jakiś sposób działają określone mechanizmy i sprzęt wszelkiego rodzaju. Sprawi to z pewnością dużo zabawy dzieciom i miłośnikom diy, którzy lubią konstruować coś z niczego. No i już sama idea granatnika z kartonu jest ciekawa.

Do poradnika Jak zbudować granatnik z kartony który strzela przypisano następujące tagi:

karton modelarstwo rzeczy z kartonu fajne rzeczy granatnik

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować granatnik z kartony który strzela skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...