Jak wykorzystać plastikowe nakrętki w kreatywny sposób

Poradnik dodany przez: Borko55
37474 4

Czas na kreatywne wykorzystanie plastikowych nakrętek po napojach. Kiedy macie dosyć sporo takich nakrętek to pojawiają się możliwości związane z ich wykorzystaniem. W tym filmie taka jedna możliwość a mówiąc szczegółowiej, plastikowe nakrętki posłużą do zrobienia maty do łazienki

Do tego pomysłu wiadomo, potrzebujecie sporej ilości plastikowych nakrętek po napojach, najlepiej tego samego rozmiaru aby mata łazienkowa wyszła równo.  

A jeżeli to ma być wisząca lampa, to oprócz nakrętek koniecznie potrzebować będziecie jeszcze oprawki i żarówki. Na każdą rzecz trzeba przeznaczyć około 4-5 godzin więc jedno popołudnie i mata do łazienki albo wisząca lampa gotowa. 

Nakrętki po napojach możemy też zacząć zbierać aby wykonać którąś z tych rzeczy i można użyć jednokolorowych nakrętek albo jak ktoś chce, to wielokolorowych, ułożonych chaotycznie lub według jakiegoś wzoru, schematu. Odradzam białe bo się szybko brudzą, mimo, że to plastik. No i dla mnie najlepiej wyglądają te bez żadnego logo na górze.

Składniki:

  • - plastikowe nakrętki
  • - drucik lub żyłka
  • - cążki lub nożyczki
  • - jeśli ma to być np lampa wisząca to jeszcze oprawka i żarówka

Do poradnika Jak wykorzystać plastikowe nakrętki w kreatywny sposób przypisano następujące tagi:

technika plastikowe nakrętki wykorzystanie nakrętek co zrobić z nakrętkami nakrętki po napojach mata do łazienki mata łazienkowa chodniczek do łazienki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać plastikowe nakrętki w kreatywny sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...